Eredményeink
Versenyeredmények a 2017/2018-as tanévben
DÖK munka segítéséért |
Dícséretet kaptak: Esze Balázs 6.a és Lakatos Ákos 6.a |
Egészséges táplálkozás vetélkedő |
I. Biricz Orsolya 8.a |
Szelektív hulladékgyűjtés vetélkedő |
I. Bauer Krisztián 5. b |
Fogápolási vetélkedő |
III. Császár Róbert 6. a II. Asfour Zéna 8.a I. Rácz Bence 5.b. |
Papírgyűjtés 2017. ősz - felső tagozat |
III. 8.a osztály 180,5 kg II. 6.a. osztály 191,5 kg I. 7.a osztály 299,5 kg |
Angol háziverseny |
6. évfolyam Quiz kérdések Surányi Szabolcs 6.a Rajzpályázat Hrivnák János 6.a |
Kerületi Népdaléneklési verseny |
Bronz oklevél – Szóló kategória Ittzés Rebeka 6.a Ezüst oklevél – Szóló kategória Szűcs Daniella 5.b. Ezüst oklevél – Népdalegyüttes kategória Bogáncs együttes: Asfour Ádám, Bauer Krisztián, Kecső István, Nagy Kevin, Rácz Bence, Szabó András |
Országos Herman Ottó Biológia verseny kerületi fordulója 7-8 évfolyam |
8. évfolyam IV helyezett Tompics Botond 8.a V. helyezett Pataki Attila 8.a |
Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny - kerületi forduló |
5. évfolyam 6. évfolyam |
Seizan (suli-te) Kupa |
I. Pesti Zsolt 3. a III. Szálkai Richárd (karate) 3. a |
Füred Torna (foci) |
Legjobb kapus cím Molnár Zsombor 3. a |
Fogápolási vetélkedő |
3-4. évfolyam I. Hagymási Natasa 4. c |
Papírgyűjtés Ősz |
I. 2. b 1445 kg |
Műkorcsolya versenyeken elért kimagasló teljesítményéért |
Zsembery Katinka 4. a 3. hely: OB a 14 évesek között, Belgrádban és a Jégvirág Kupán |
Aktív Kupa Táncverseny |
I. és II. helyezés Gorócz Ádám 4.a |
LÜK verseny |
I. Szarka Áron 4. b |
Kazinci szépolvasási verseny |
I. Szarka Áron 4.b |
Országos Karate verseny |
II. Kenyeres Kristóf 4. c |
Lovas totó verseny |
I. Geisz Petra 4.c |
Angol témahét legjobb teljesítményéért |
Quiz kérdések: 4.a osztály Fogalmazás: Kenyeres Kristóf 4. c Rajzpályázat: Fazekas Martin 2. b |
Versmondó verseny (iskolai) |
1-2 évfolyam próza I. Herczegh Olivér 2. b vers I. Pallagi-Schneider Hanga 2.b 3-4. évfolyam I. Raptisz Olympia 4. b |
Zrínyi Ilona Matematika verseny megyei fordulója |
Pesti Zsolt 3. a |
Matematika verseny (iskolai) |
2. évfolyam: I. Kozma Kurdi Bálint 2. a 3. évfolyam: I. Mendrei Ákos 3. a 4. évfolyam: I. Szarka Áron 4. b |
FIT kaland |
I. helyezés: (20 csapatból országos döntőn) Bánhidi Csongor 4.a |
Kerületi Akrobatikus Rock and roll |
Lajos Petra Noémi 4. b Mátyus Virág Luca 4. c |
Kerületi Népdaléneklő verseny |
Ezüst minősítés: Csjef Zoé 4. b |
Nagytérségi Bolyai Természettudományi Csapatverseny |
IV. helyezés 4.b csapata Szarka Áron |
Nagytérségi Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny |
I. helyezés 4. b csapata Szarka Áron Az országos döntőn 23. helyezést értek el. |
Kaán Károly Természetismereti verseny |
Szabó Márk Illés 5.b osztályos tanulón a kerületi fordulón I., a fővárosi fordulón II. helyezést ért el, és bejutott az országos döntőbe. |
Matematika Alkalmazói Verseny |
Lakatos Ákos 6.a ostályos tanulónk V. helyezést ért el. |
Bolyai csapatverseny magyar nyelvtanból |
Bolyai csapatverseny körzeti fordulójában magyar nyelvtanból I. helyezést értek el 4.b osztályos tanulóink: Mészáros Máté, Raptisz Olympia, Schläffer Benjamin, Szarka Áron! |
Akrobatikus rock and roll verseny |
Iskolánk 3-4. osztályos tanulói: Csjef Zoé, Giesz Petra, Hagymási Natasa, Konecsni Vivien és Vida Laura aranyérmet szereztek! |