Eredményeink
Versenyeredmények a 2012/13-as tanévben
Alapműveleti matematikaverseny |
Körzeti fordulón IV. helyezett: Szappanos Attila 6.a. |
Kerületi angol verseny |
Kerületi II. helyezett: Szappanos Attila 6.a. |
Könyvtárhasználati verseny 4. évfolyam |
Kerületi 3. hely Mike Hanna 4.a. |
Országos szónoklatverseny |
Kovács Réka 8.a. osztályos tanulónk a zsűri különdíját nyerte el. |
Magyarságunk gyökerei kerületi jubileumi tanulmányi verseny |
Iskolánk csapata kerületi II. helyezést ért el. Csapattagok: Agárdi Flóra 5.b. Gulyás Botond 5.b. Hrivnák András 5.b. Veres Alexandra 5.b. Andrási Levente 6.a. Demeter Bálint 6.a. Fodor Diána 6.a. Szabó Ákos 6.a. Szappanos Attila 6.a. Szendrei Norbert 6.a. |
Kaán Károly Természetismereti Verseny fővárosi forduló |
Zeley Csaba 5.b. IX. hely ( 86% ) |
Kaán Károly Természetismereti Verseny ( kerületi) 5. és 6. évfolyam |
Zeley Csaba 5.b. II.hely Lakatos Réka 5.b. IV.hely Homonnay Bence 5.b. V.hely
Szappanos Attila 6.a. V.hely Alkafági Huszám 6.a. X.hely |
Kémia kerületi verseny |
Rudi Soma 8.a. kerületi VI. hely |
Hermann Ottó Biológia Verseny |
Egedi Sándor Márk 8.a. II.hely Kovács Réka 8.a. VI.hely |
Technika Modellező Verseny |
Kerületi II.hely Csapattagok: Sinkovics Panna 8.a. Rudi Soma 8.a. Mayer Rudolf 8.a. |
Kaán Károly Természetismereti verseny |
2. helyezett, továbbjutó: Zeley Csaba 5. b (5. osztály) felkészítő Lakócainé Bendes Lilian |
Hevesy György Kémia Verseny |
6. helyezett:Rudi Soma 8.a (8. osztály), felkészítő Eötvös Gyöngyi |
Herman Ottó Biológia Verseny |
2. helyezett, továbbjutó: |
Rénszarvas Kupa Kerületi Kosárlabda |
kerületi 3. hely |
Zugló Kupa Leány labdarúgás |
kerületi 5. hely |
Zugló Kupa Streetball - kerületi verseny |
kerületi 6. hely |
Népdaléneklési verseny |
I. korcsoport (5-6. osztályosok) Kiss Viktória, Agárdi Flóra, Sinkovics Lili, Lakatos Réka éneknégyes 5. osztály, ezüst minősítés, felkészítő: Bodor Éva Pásti Fanni, Horesta Glória énekkettős 6. osztály, bronz minősítés, felkészítő: Bodor Éva |
Informatika Alkalmazói Verseny |
Peidl Mátyás 5. b, 5. hely (5-6. évfolyam: Paint) felkészítő: Sára Zoltán |
Kazinczy Szépolvasó Verseny |
Tóth Veronika 4.a, (4. évfolyam) 20. hely, felkészítő: Wéberné Mikecz Mária Kiss Viktória 5.b,. 13. hely (5-6. évfolyam), felkészítő: Kozáriné Strelinger Katalin Demeter Ádám 8.b, 8. hely (7-8. évfolyam), felkészítő: Kozáriné Strelinger Katalin |
Kerületi komplex rajzverseny |
Ittzés Hanna 3.a, 8. hely (3-4. évfolyam), felkészítő: Károlyi Marianna |
Európai Autómentes Nap - kerületi verseny |
IV. hely: 8.a.: Rudi Soma Kiss János Dobos Ádám |
Angolszász Kulturális Kerületi Verseny |
II. hely: 8.a. fiú csapat: Mayer Rudolf Rudi Soma Dobos Ádám Dőring Erik Kiss János
III.hely: 8.a. lány csapat: Nagy Kitti Kindlik Bianka Kovács Réka Csányi Claudia Dorang Zsanett |
Bolyai körzeti matematika verseny |
VI. hely: 6.a. osztály csapata: Demeter Bálint Enger Krisztián Szabó Ákos Szappanos Attila |
Országos súlyemelő bajnokság |
I. hely: Horváth Attila Fülöp 8.b. III. hely: Csala Martin 7.a. |
BVSC Mikulás Kupa - párbajtőr |
I.hely: Andrásfi Júlia 3.a. |
Kerületi Stafétacsi matematika verseny |
IV. hely: Tompits Botond 3.a.(3. osztály fiú kategória), felkészítő: Bakonyi Angéla |
Bod Péter Könyvtárhasználati verseny kerületi eredmény |
V.hely: Rudi Soma 8.a. VI.hely: Juhász Cintia 7.b. |
Angol versmondó verseny |
3-4.évfolyam: 1. Varga Bendegúz 4.b. 5-6.évfolyam: 1. Fodor Diána 6.a. 7-8.évfolyam: 1. Rudi Soma 8.a. |
Kazinczy szépolvasási verseny |
Alsó tagozat: I.: Tóth Veronika 4.a. II.: Varga Bendegúz 4.b. III.:Micskó Levente 4.a.
5-6.évfolyam: I.:Kiss Viktória 5.b. II.:Fodor Diána 6.a. III.:Homonnay Bence 5.b.
7-8.évfolyam: I.:Demeter Ádám 8.b. II.:Gorócz Krisztián 8.a. III.:Nagy kitti 8.a. |
Kerületi Sakk Diákolimpia |
I. korcsoport (fiúk): III. helyezett: Szegedi Marcell 3.c II. korcsoport (lányok): I. helyezett: Fehér Gréta 3.c II. korcsoport (fiúk): I. helyezett: Fehér Krisztofer 3.c |
Iskolai házi sakkverseny |
I. helyezett: Fehér Krisztofer 3.c |